WSB w POZNANIU

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu istnieje na rynku ponad 22 lata. Misją uczelni jest bycie partnerem w rozwoju kariery zawodowej. WSB w Poznaniu posiada w swojej ofercie studia I stopnia na 12 kierunkach, studia II stopnia dostępne w ramach 3 ścieżek kształcenia, studia podyplomowe (z zakresu m.in. administracji, coachingu, prawa, finansów i rachunkowości, podatków, IT, marketingu, pedagogiki, zarządzania).

Prestiż i wysoki poziom kształcenia na Uczelni i na jej Wydziałach potwierdzają wysokie pozycje w ogólnopolskich rankingach.

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu została uznana za najlepszą uczelnię niepubliczną w Wielkopolsce  według rankingu przeprowadzonego przez magazyn „Perspektywy”. Studia podyplomowe w WSB w Poznaniu zostały uznane numerem jeden przez magazyn ekonomiczny „Home & Market”,    a studia Executive MBA według tego miesięcznika uznane zostały za najlepsze w Wielkopolsce i szóste w kraju. Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu ma też rekomendację Business Centre Club.

Uzyskanie świadectwa studiów podyplomowych tak renomowanej Uczelni jest niekwestionowanym atutem i będzie zapewne istotnym argumentem dla pracodawców poszukujących pracowników legitymujących się dyplomem ukończenia rozpoznawalnej w całej Polsce i posiadającej dobrą markę Uczelni z wieloletnią tradycją kształcenia na najwyższym poziomie.

W obecnych czasach nie sztuką jest ukończyć studia podyplomowe w określonym kierunku. Najistotniejszy jest świadomy wybór uczelni reprezentującej wysokie standardy i pewność uzyskanych kwalifikacji zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wszystkie powyższe argumenty przemawiają za wyborem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, jako godnego zaufania lidera na rynku edukacyjnym.

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2019 euroconsulting.edu.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.