Przedsiębiorczość

Przedsiębiorczość

Nasza oferta szkoleniowa dla przedsiębiorców łączy w sobie połączenie praktyki z doświadczeniem i teorią. Znajdziecie w niej Państwo wiedzę na temat działalności przedsiębiorstwa, a zakres tematyczny obejmuje wszystkie najważniejsze informacje, które powinien znać każdy przedsiębiorca. 

Nasze szkolenia prowadzą sami sprawdzeni i doświadczeni specjaliści- praktycy i teoretycy. Poprzez omawianie wybranych przykładów uczestnicy szkoleń przyswajają umiejętności i pozyskują niezbędne narzędzia do zastosowania w codziennej praktyce.

 

W ofercie szkoleniowej Euro Consulting dostępne są oferty szkoleniowe z zakresu: Biznesplanu, Ochrony Danych Osobowych, BHP, Zarządzania jakością, ABC Przedsiębiorczości, Zarządzania finansami, Zarządzania procesami. 

 

Dla osób posiadających minimum 70% dofinansowania istnieje możliwość zwolnienia z podatku VAT na podstawie Dz. U. poz 1722 §3 ust. 1 pt.14 z dnia 20 grudnia 2013 r.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami!

 

EURO CONSULTING Wioletta Żybort

 

W formularzu znajdującym się poniżej w uwagach dodatkowych należy wpisać nazwę szkolenia/ kursu którym jesteście Państwo zainteresowani

 

 

 

 

Formularz zgłoszenia na szkolenie

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2023 euroconsulting.edu.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.