Kurs kierownik i wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży

Przedstawimy Państwu ofertę szkoleniową dla kierownika i wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży.

Programy szkoleń zostały przygotowane zgodnie z aktualnym Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 marca 2016 roku w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży (Dz.U. z 2016 roku poz.452) oraz

Ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz.U. z 2019 roku poz. 1481)

W ich trakcie kandydaci na kierowników i wychowawców mają okazję zapoznać się w teoretycznymi oraz praktycznymi aspektami wyjazdów. Zajęcia prowadzone są zawsze przez kilku prowadzących, ponieważ wychodzimy z założenia, że każdy jest ekspertem z konkretnej dziedziny. Każdy z kursów kończy się egzaminem sprawdzającym wiedzę i umiejętności.

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku uczestnik otrzymuje zaświadczenie upoważniające do pracy w trakcie wypoczynków organizowanych dla dzieci i młodzieży.

Zapraszamy do kontaktu!

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2019 euroconsulting.edu.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.