AGENCJA ZATRUDNIENIA

Nasza Agencja Zatrudnienia  – numer w rejestrze 17316 od lat prowadzi rekrutację oraz obsługę zatrudnienia pracowników.

Do pobrania załącznik: Formularz pracodawcy AZ

Jesteśmy w stanie ich zweryfikować i odpowiednio przygotować do przyszłych wyzwań związanych z nowym środowiskiem pracy. Dla wygody naszych Klientów zapewniamy pełną obsługę związaną z zatrudnieniem cudzoziemców. W ten sposób zapewniamy w pełni legalną i ekonomiczną optymalizację prowadzącą do znacznego obniżenia kosztów zatrudnienia.

Nie wiesz jak zatrudnić pracownika z Ukrainy? Napisz do nas, podpowiemy w sprawie zatrudnienia pracownika z Ukrainy!

Pomożemy pozyskać dobrych, zmotywowanych pracowników z Ukrainy, tym samym pomagamy polskim firmom znacznie ograniczać koszty pracy i sprawnie zarządzać zasobami ludzkimi w ich organizacjach.

Pracownicy z Ukrainy

Pozyskanie pracownika ze wschodu przez naszą agencję, odbywa się w pełnej zgodzie
z polskim i międzynarodowym prawem. To my przeprowadzamy pracowników ze wschodu przez proces legalizacji ich pracy.

Zdejmując z naszych Klientów całość formalnych obowiązków, nasza Agencja Zatrudnienia oferuje również użyczenia pracowników pochodzących z Ukrainy w Polsce. Zajmujemy się również organizacją zakwaterowania oraz pomocą ze strony tłumaczy i innych specjalistów naszego personelu. Dbamy o to, by wszystkie trzy strony były w stałym kontakcie i na bieżąco załatwiamy wszelkie sprawy, które się pojawią. Asystujemy również przy przedłużaniu wiz z pozwoleniem na pracę po okresie 6 miesięcy dla pracowników ze wschodu.

Współpracując z naszą Agencją Zatrudnienia mają Państwo pewność, że nasze obowiązki wykonane będą solidnie i terminowo. Dlatego zapraszamy do kontaktu w sprawie pracownika z Ukrainy z naszym działem handlowym biuro@euroconsulting.edu.pl w temacie e-maila prosimy wpisać: pracownik z Ukrainy.

Zapraszamy do współpracy!